Festivāla “Sudmaliņas” gājiena laikā noteikti satiksmes ierobežojumi Jūrmalā

1.–2. jūlijā Jūrmalas krāsu skrējiena un Starptautiskā deju festivāla “Sudmaliņas” laikā Jūrmalā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, paredzot ierobežojumus transportlīdzekļu satiksmei un novietošanai.

Satiksmes ierobežojumi:

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta no 1.jūlija plkst.18.00 līdz 2.jūlija plkst. 18.00 Tallinas ielas posmā no Mazās Nometņu ielas līdz Artilērijas ielai, Lēdurgas ielas posmā no Tallinas ielas līdz Raiņa ielai, Raiņa ielas posmā no Lēdurgas ielas līdz Talsu šosejai, Mazās Nometņu ielas posmā no Raiņa ielas līdz Talsu šosejas rotācijas aplim, Rūpniecības ielas posmā no Tallinas ielas līdz Telšu ielai.

No 1. jūlija plkst. 22.00 līdz 2. jūlija plkst. 18.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Tallinas ielas posmā no Mazās Nometņu ielas līdz Lēdurgas ielai, kā arī 2. jūlijā no plkst. 9.30 līdz 15.30 Tallinas ielas posmā no Mazās Nometņu ielas līdz Artilērijas ielai, Lēdurgas ielas posmā no Tallinas ielas līdz Raiņa ielai, Raiņa ielas posmā no Lēdurgas ielas līdz Talsu šosejai, Mazās Nometņu ielas posmā no Raiņa ielas līdz Talsu šosejas rotācijas aplim, Rūpniecības ielas posmā no Tallinas ielas līdz Telšu ielai, Nometņu ielas posmā no Skolas ielas līdz Raiņa ielai.

2. jūlijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.30 būs atslēgti luksofori Mazās Nometņu un Raiņa ielas krustojumā, nodrošinot satiksmes regulēšanu.

Sabiedriskā transporta kustība

Tallinas ielā sabiedriskā transporta kustība tiks slēgta no 1. jūlija plkst 18.00 līdz 2. jūlija plkst. 18.00 sabiedriskais transports tiks novirzīts pa Skolas ielu.

Nometņu ielā sabiedriskā transporta kurtība tiks slēgta 2. jūlijā no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.00 un sabiedriskais transports tiks novirzīts pa Talsu šoseju.

Nodrošinot deju festivāla “Sudmaliņas” gājienu, 2. jūlijā laika posmā no plkst. 17.30 līdz plkst.18.45 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Tirgoņu ielas, Konkordijas ielas un Viktorijas ielas krustojumos ar Jomas ielu, Jomas iela krustojumā ar Turaidas ielu, kā arī Turaida ielas posmā no Jomas ielas līdz Dzintaru koncertzālei.

Plašāka informācija par Jūrmalas krāsu skrējienu norisi mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv un par Starptautisko deju festivālu “Sudmaliņas” www.sudmalinas.lv

Jūrmalas pilsētas dome atvainojas jūrmalniekiem un pilsētas viesiem par sagādātajām neērtībām.

 

Papildu informācijai:

Zanda Krastiņa

Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 26362297 E-pasts: zanda.krastina@jurmala.lv

Facebook.com/JurmalaLV Twitter.com/JurmalaLV